KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9714345
nr 971 4345
Blandteknik
Tommy Bergström, akvatint och mjukgrundsetsning, 2 st, Björkar, bladets mått: 15x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:55:56
22/7 19:40:20
100 kr
25/7 22:43:47