KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9714345

nr 971 4345

Blandteknik

Tommy Bergström, akvatint och mjukgrundsetsning, 2 st, Björkar, bladets mått: 15x16 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 juli 2015
kl 18:55:56

22/7 19:40:20 1      100 kr
25/7 22:43:47 2      Vinnande bud